Дома Македонија Вести Вториот дел од сторијата на новинарот Гајсер, се е веќе потполно јасно

Вториот дел од сторијата на новинарот Гајсер, се е веќе потполно јасно

997
0
АКЦИЈА

Во новото продолжение и објава на нови детали околи изнудата на 1,5 милиони евра од бизнисменото Орце Камчев од осомничените во случајот Бојан Јовановски – Боки 13 и Зоран Милевски – Зоки Кичеец.

„Со оваа нова сторија веќе е се појасно. Во еден момент од разговорот на Боки со Орце Камчев на спикерфон се уклучува и Катица која му се обраќа на Орце со зборовите,,Не се секирај Орце се ќе биде ОК“

Погледнете:

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here