Дома Uncategorized Катица на граница

Катица на граница

564
0
АКЦИЈА

Нови фотографии од специјалната јавна обвинителка Катица Јанева осамнаа на социјалните мрежи.

На Твитер, од пред околу два часа од профил со „Началникот“ се објавени три фотографии од кои се гледа дека Јанева е на граничен премин.

Објавувачот, не наведува од кога се фотографиите.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here