Дома Македонија Вести ТРЕТА „БОМБА“: Боки 13 открива дека е вмешан и Заев, Катица...

ТРЕТА „БОМБА“: Боки 13 открива дека е вмешан и Заев, Катица му потврдува на Камчев дека Лиле ја држи под контрола(ВИДЕО)

784
0
АКЦИЈА

Италијанскиот весник „Ла Верита“ денеска објави уште едно видео кое е трето во низа од случајот Рекет во кој Боки 13 изнуди 1,5 милиони евра од Орце Камчев.

Во ова трето видео Боки 13 и Катица Јанева го убедуваат Орце Камчев дека ќе биде ослободен и дека Лиле Стефанова ја има под своја контрола.

Италијанскиот новинар во својот прилог го споменува и познанството на Боки 13 со премиерот Зоран Заев, а во видеото Боки 13 му потврдува на Камчев дека он ќе му „Замачка“ очи.

Целото видео погледнете го во продолжение.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here