Дома Uncategorized Деталите за ,,Peкет” ќе можете да ги проследите утре на овој линк...

Деталите за ,,Peкет” ќе можете да ги проследите утре на овој линк во 11 часот на Радио Каподистрија

436
0
АКЦИЈА

Соработникот на Ла Верита, Ларис Гајсер на Фејсбук објави дека утре за Македонија во живо преку радио ќе соопштува нови детали.

Гајсер пишува дека во 11 часот на Радио Каподистрија ќе емитува факти директно во живо од студиото .

-Македонија: Утре 13 август, во 11 часот , на Радио Каподистрија! Внатре во фактите. Ќе се вклучам во живо од студио-пишува Гајсер.

Новите детали утре ќе можете да ги проследите тука.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here