Дома Uncategorized Лилјана Шеќеринска се пресели во Аргентина? Социјалните мрежи вријат дека се подготвува...

Лилјана Шеќеринска се пресели во Аргентина? Социјалните мрежи вријат дека се подготвува колективно бегство!

3755
0
АКЦИЈА

Сестрата на Радмила Шеќеринска, Лилјана Шеќеринска се пофали на социјалните мрежи дека се преселила во Буенос Ајрес во Аргентина.

Притоа твитер заедницата почна јавно да споделува сомневања зошто баш е избрана Аргентина како дестинација…

Баш Аргентина

-дозволен влез со Македонски пасош без виза;

-Аргентина не соработува со Интерпол;

-Аргентина нема договор со Македонија за екстрадиција.

-стои во еден статус на твитер додека во друг се вели:

Бежанија, моја мајка никад ни је плакала

Извор Брегалнички.мк

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here