Дома Популарно Путин со „Ноќните волци“ возеше во Крим

Путин со „Ноќните волци“ возеше во Крим

1141
0
АКЦИЈА

Путин со своите пријатели моторџии од „Ноќни волци“ возеше во Крим, кој формално припаѓа на Русија, но за овој потег на рускиот претседател негодуваа Украинците.

Путин со моторот „урал“ во приколката го возеше лидерот на Крим, Сергеј Аксјонов.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here