Дома Македонија Вести АПЕЛ ЗА ПОМОШ: Гори планината кај село Велмеј, пожарот се приближува до...

АПЕЛ ЗА ПОМОШ: Гори планината кај село Велмеј, пожарот се приближува до првите куќи

506
0
АКЦИЈА

Граѓаните бараат помош на социјалните мрежи. Гори планината кај село Велмеј, а пожарот се приближува до првите куќи.

Апел за помош! Камбаната бие! Пожарот се заканува да влезе всело!!

Posted by Goce Totti Kuzeski on Wednesday, August 14, 2019

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here