Дома Uncategorized Пратеник под контрола на Заев со “педерски” пораки

Пратеник под контрола на Заев со “педерски” пораки

1102
0
АКЦИЈА

По изјавата на премиерот Заев во која тој посочи педер кој се обидува да ја урне владата денеска и еден пратеник под негова контрола со хомосексуални пораки.

Пратеникот Чедомир Саздовски на Фејсбук упатува опсцени пораки невообичаени за еден народен пратеник.

Одговарајќи во дебата со извесен Столе Попов Саздовски кој на фејсбук профилот го додава името Неокашки упатува експлицитни хомосексуални навреди.

Ваквиот говор на народен пратеник во најмала рака заслужува мерки од Собранието затоа што тој говори во име на десетина илјади луѓе кои гласале за него.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here