Дома Македонија Вести Реакција на новинарите за време на скандалозната изјава на Заев (ВИДЕО)

Реакција на новинарите за време на скандалозната изјава на Заев (ВИДЕО)

1068
0
АКЦИЈА

Премиерот Зоран Заев вчера имаше скандалозна изјава дека нема да дозволи неколку криминалци, еден суетен новинар и еден педер, да ја симнат Владата од власт.

Инаку, ова беше прво појавување во јавност на Заев по годишниот одмор.

Додека ја даваше изјавата, на новинарите околу него не им се веруваше што слушаат.

Погледнете ја нивната реакција:

Појако од "пед*р" е реакцијата на новинарот😁 Цар! 👇 👇 👇

Posted by Влатко Стојаноски on Tuesday, August 13, 2019

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here