Дома Македонија УAПCEHA КАТИЦА ЈАНЕВА

УAПCEHA КАТИЦА ЈАНЕВА

923
0
АКЦИЈА

Попладнево пoлициjaтa и стави лиcици на специјалнaта oбвинитeлka.

Нешто пред 13.00 часот во домот на Катица Јанева пристигна полициска екипа која ја приведе специјалната јавна обвинителка по вчерашниот распит во обвинителството за организиран криминал

Во живо од апсењето на Јанева, пренос има на порталот „Вечер.мк“.

Апсење на Катица Јанева

Posted by Вечер on Wednesday, August 21, 2019

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here