Дома Uncategorized Дурловски: Се распаѓа обвинителството што ни ја распадна државата

Дурловски: Се распаѓа обвинителството што ни ја распадна државата

280
0
АКЦИЈА

Македонскиот оперски пејач Игор Дурловски објави на Фејсбук краток коментар кој ја отсликува состојбата во Република Македонија во моментов:

„Се распаѓа обвинителството што ни ја распадна државата“-напиша Дурловски.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here