Дома Македонија Вести Осамнаа графити во Скопје: Заев е главата на криминалниот октопод, а Катица...

Осамнаа графити во Скопје: Заев е главата на криминалниот октопод, а Катица Јанева главен чирак

508
0
АКЦИЈА

Осамнаа графити во центарот на Скопје. Граѓаните велат дека премиерот Зоран Заев е главата на криминалниот октопод, а специјалната јавна обвинителска Катица Јанева главен чирак.

Пред само два дена исто така осамнаа графити во центарот на градот. Граѓаните го прашуваа Заев каде се парите од ташната на Бојан Јовановски познат како Боки 13, кои како рекет ги зема од Орце Камчев.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here