Дома Магазин Даница Максимовиќ на 66 како да има 20 години (Галерија)

Даница Максимовиќ на 66 како да има 20 години (Галерија)

499
0
АКЦИЈА

Популарната српска глумица Даница Максимовиќ го привлече вниманието на јавноста откако објави неколку слики во црно секси бикини и сламен шешир и им порача дека „животот е убав“.

66-годишната глумица ги воодушеви фановите на „Инстаграм“ со својот младешки изглед. Тие не штедеа пофалби: „Треба да ти позавидат дами двојно помлади од тебе“, „Времето за тебе стои“, се дел од коментарите.

Максимовиќ е на летување во Црна Гора, каде што одмора повеќе од еден месец. Таа неодамна објави слика на која е гола, легната во песок, а коментарите на српските медиуми тогаш беа дека „наместо костим за капење ставила само насмевка на лицето“.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here