Дома Магазин Се разголе една од најзгодните наши пејачки: Стојне Николова во бикини (ФОТО)

Се разголе една од најзгодните наши пејачки: Стојне Николова во бикини (ФОТО)

684
0
АКЦИЈА

Македонската фолкерка Стојне Николова, која неодамна го промовираше својот албум „Мелем за душа“ во мини фустанче или деколтирана маичка ги покажа природните атрибути на македонската фолк „џепна венера“.

Овојпат Стојне објави ретка фотографија на нејзините Инстаграм приказни, на која во црни мини бикини се сликала покрај ѕидот со нацртани ангелски крилја… Секси раритет, како мелем за очи и душа во пакет!

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here