Дома Популарно Демолиран зелениот кров на ГТЦ (ВИДЕО)

Демолиран зелениот кров на ГТЦ (ВИДЕО)

600
0
АКЦИЈА

Непознат маж го демолирал зелениот кров на ГТЦ кој е во изградба.

Posted by Петре Шилегов on Friday, August 30, 2019

Видеото и ликот на човекот кој ги растура градежните работи го објави градоначалникот Петре Шилегов.

Зелениот кров на ГТЦ …И сторителот !!!Нема да застанеме заради вакви “луѓе”. Скопје ќе го биде. Сакал некој или не !!!

Posted by Петре Шилегов on Friday, August 30, 2019

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here