Дома Магазин Дневен хороскоп 04.09.2019

Дневен хороскоп 04.09.2019

423
0
АКЦИЈА

Овен (21.03 – 20.04)

Финансиите не ви се претерано стабилни но планирате да се потрудите да ја поправите состојбата. Во љубовта можно е вашата љубомора да дојде до израз и тоа да започне сериозно да му пречи на партнерот.

Бик (21.04 – 21.05)

Можете да се надевате на тоа дека на деловен план ќе разјасните многу важни работи кои досега биле матни. Во љубовта не сте сигурни дали личноста која ви се допаѓа ви ги возвраќа емоциите.

Близнаци (22.05 – 22.06)

Хаотичната ситуација во деловното опкружување ќе ве демолира и ќе ви внесе несигурност. Очекувајте конфузна состојба. Во љубовта на слободните ќе им здосади да бидат сами, па ќе се пуштат во потрага по нова љубов.

Рак (22.06 – 22.07)

Доколку планиравте да работите многу, можно е да направите неколку големи грешки уште на самиот почеток, затоа групирајте ги и поделете ги задачите на помали делови. Во љубовта ќе бидете многу шармантни, ќе имате додворувачи.

Лав (23.07 – 22.08)

Сакате да бидете сосема стабилни на своето работно место и ќе дадете се за да го остварите ова. Во љубовта имате голема доверба во својот партнер и уживате покрај него.

Девица (23.08 – 22.09)

Ви доаѓа прилика да размислите за започнување на некој ваш проект со личност која од неодамна ја познавате. Во љубовта добро ќе се чувствате покрај саканото лице, едноставно ќе уживате.

Вага (23.09 – 22.10)

Ве очекуваат бројни промени на деловното поле, а на вас ќе ви одговара оваа динамична атмосфера. Во љубовта денес можно е многу нешта да ви пречат кај партнерот.

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Можни се мали проблеми и компликации на деловното поле. Брзо смислете стратегија како ќе ги решите. Иако не сакате да направите ништо лошо сепак со некои ваши дела го повредувате партнерот.

Стрелец (22.11 – 21.12)

Можно е денес во деловното опкружување да делувате несигурно, но доколку поработите на концентрацијата ќе го средите тоа. Оние кои се во врска на далечина ги очекува тежок период.

Јарец (22.12 – 20.01)

Можни се мали конфликти со колегите со кои немате сличен начин на размислување и функционирање. Ви се допаѓа лице кое на некој начин е заљубено повеќе самото во себе.

Водолија (21.01 – 19.02)

Можете да очекувате дека ќе имате помали расправии со надредените или дека вашиот однос ќе биде нешто полош од претходно. Во љубовта вие и партнерот ќе се разликувате за некои прашања и мислења.

Риби (20.02 – 20.03)

Денот не е поволен за судски решенија или било каква документација, па затоа стојте подалеку од тоа. Во љубовта доколку сте слободни полека ви се отвора нова прилика за врска со личност со која комуницирате некое време.
Facebook

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here