Дома Македонија Тешка сообраќајна несреќа вечерва на булеварот „Илинденска“

Тешка сообраќајна несреќа вечерва на булеварот „Илинденска“

797
0
АКЦИЈА

Тешка сообраќајна несреќа се случила вечерва на булеварот „Илинденска“ во близина на Средното училиште Орце Николов, пренесува Сител.

Според очевидци, мотоциклист на пешачки премин повредил четири жени.

Пешаците се здобиле со тешки телесни повреди и со неколку возила на Брзата помош биле пренесени во болница.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here