Дома Магазин Убавата Шарлиз Терон изненади со голема промена на себе

Убавата Шарлиз Терон изненади со голема промена на себе

357
0
АКЦИЈА

Оскаровката Шарлиз Терон (44) ќе глуми во деветтото продолжение на акцискиот филм „Брзи и бесни“ и во целост го промени својот имиџ за потребите на филмот.

Шарлиз ја репризира улогата на главната негативка Сајфер, која ја играше и во претходното продолжение пред две години.

Актерката објави фотографија на „Инстаграм“ и само напиша: „Се вратив“.

Деветтото продолжение на филмот „Брзи и бесни“ ќе биде премиерно прикажано на 10 април 2020 година, а покрај Шарлиз, глумат и Вин Дизел, Џон Сена, Мишел Родригез, Тајрис Гибсон и други.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here