Дома Македонија Вести Боки 13 и Кирацовски на забава во елемент!

Боки 13 и Кирацовски на забава во елемент!

1076
0
АКЦИЈА

Една фотографија, милион прашања. Александар Кирацовски денес во изјава за медиумите изјави дека неговиот однос со Боки 13 бил „ништо посебно“.

На оваа фотографија јасно се гледа каков е односот на Кирацовски и Боки 13.

Оставаме народот да процени дали Кирацовски лаже?!

А како стојат работите по се изгледа ова не е единствена ваква фотографија.

Извор Курир

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here