Дома Магазин Победничката на Гранд со голема трансформација (Фото)

Победничката на Гранд со голема трансформација (Фото)

1031
0
АКЦИЈА

Џејла Рамовиќ, откако победи во „Ѕвездите на Гранд“, направи летна турнеја, и успеа да замине на одмор со Марија Шерифовиќ во Шпанија, а сега 17-годишната пејачка и победничка се врати дома и сите ги изненади со трансформацијата на новата фотка на Инстаграм.

View this post on Instagram

A post shared by DZEJLA RAMOVIC (@dzejlaramovic) on

Имено таа по победата потполно го промени својот изглед и започна брзо да расте, а со последните нејзини фотографии на Инстраграм таа покажа дека не изгледа како младо девојче кое има само 17 години.

View this post on Instagram

A post shared by DZEJLA RAMOVIC (@dzejlaramovic) on

View this post on Instagram

✨ 📸@maja_topcagic 💄@naidadjekic

A post shared by DZEJLA RAMOVIC (@dzejlaramovic) on

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here