Хороскоп

Дома Магазин Хороскоп

Дневен хороскоп за 06.09.2019

Овен Работа Некој ги оспорува вашите идеи или влијанието што го имате во деловните кругови. Бидете внимателни и не дозволувајте тоа негативно да влијае на вашето...

Дневен хороскоп 05.09.2019

Овен (21.03 – 20.04) Неспокојни сте бидејќи не сте свесни што и на кого му должите. Потребно е комплетно да ја поправите состојбата, и доколку...

Дневен хороскоп 04.09.2019

Овен (21.03 – 20.04) Финансиите не ви се претерано стабилни но планирате да се потрудите да ја поправите состојбата. Во љубовта можно е вашата љубомора...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП за 03.09.2019

Овен (21.03 – 20.04) Денес нема да внимавате на финансиите па ќе потрошите поголема сума на пари. Односите со партнерот се заладени и ќе треба...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП 02.09.2019

ОВЕН Љубов Пред вас е убав ден за дружење , било да се решите за прошетка во двојка , а можеби само на кафе со пријателите. Кариера Во...

ВИКЕНД ХОРОСКОП: За Лавот одличен викенд, за Бикот викенд за релаксација

Овен (21.03 – 20.04) Овој викенд ќе морате да ја покажете вашата сила во однос на одредени околности и не смеете да си дозволите слабост....

Дневен хороскоп 30.08.2019

Овен (21.03 – 20.04) Ако сте вработени во некоја фирма, денес бидете смирени и не наседнувајте на провокации и озборувања. Вие сте свесни кој работи...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП за 29.08.2019

ОВЕН Сакате да направите некои позитивни промени на деловно поле, но свесни сте дека не можете да го постигнете тоа сами. Сакате да ги решите...

Дневен хороскоп за 28.08.2019

Овен (21.03 – 20.04) Обидете се да го поправите незадоволството од актуелните случувања на вистинскиот начин. Поради недостиг од енергија и умор, исцрпени сте, па...

Дневен хороскоп за 27.08.2019

Овен (21.03 – 20.04) Ќе се чувтвувате лошо, како да ве оставиле и подзаборавиле настрана. Некој намерно ви го создава тоа чувство на отфрленост, дали...